fbpx
 

HIFU Med Lift

We were also able to speak with writers. We did contact one of their writers to discuss our paper and we were happy with the work that was produced at essay writers for hire. Hе was able to answer all of our questions and he provided us with a product that was of good quality. We did not find аny issues or problems with this process.

HIFU Med Lift

HIFU Med Lift – co to jest?

HIFU Med Lift to bezoperacyjny lifting twarzy i ciała wykorzystujący mocno zogniskowane ultradźwięki (high intensity focused ultrasound), które w odpowiednio wysokiej częstotliwości podgrzewają tkanki i tworzą drobne punkty koagulacji. W następstwie, skóra poddawana jest regeneracji. Następuje produkcja nowego kolagenu, a także elastyny. Przeciwdziałamy w ten sposób procesom starzenia skóry i zapobiegamy pojawieniu się nowych zmarszczek.

HIFU Med Lift – przebieg zabiegu:

Do zabiegu wykorzystuje się specjalnie do tego celu zaprojektowane głowice zabiegowe. Poprzez odpowiednie ustawienie można uzyskać wnikanie fal dźwiękowych do skóry na różną głębokość – od 1,5 mm do 13 mm. Regeneracja odbywa się tutaj poprzez mikrouszkodzenia tkanek wywołane działaniem ultradźwięków – komórki skóry ulegają uszkodzeniom w procesie termoablacji, wywołanej poprzez lokalnie podwyższoną temperaturę. Ze względu na precyzyjnie ustawioną głębokość penetracji wierzchnie warstwy skóry pozostają nietknięte.

Zabieg HIFU Med Lift jest określany najskuteczniejszą terapią liftingującą, która nie wymaga ingerencji chirurgicznej. Technologia HIFU używana jest do ujędrniania i liftingu również całego ciała, a także redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu.

HIFU Med Lift – wskazania do zabiegu:

HIFU Med Lift stosowany jest po to, aby skorygować:

 • podwójny podbródek,
 • utratę jędrności i elastyczności skóry,
 • zmarszczki i bruzdy,
 • nadmiar skóry po ciąży,
 • opadające powieki,
 • utratę owalu twarzy,
 • opadające policzki tzw. chomiczki,
 • redukcja tkanki tłuszczowej i cellulitu,
 • nadmiar skóry po odchudzaniu, np. ramiona, brzuch.

HIFU Med Lift – efekty pozabiegowe:

Zabieg urządzeniem HIFU Med Lift  przeciwdziała siłom grawitacji. Poprawia owal twarzy, wyostrza kontur, wyraźnie liftinguje skórę. Zabiegi dają efekt bezoperacyjnego liftingu czoła, policzków i brzucha. Linia żuchwy staje się wyraźniejsza, redukcji ulega zwiotczenie podbródka. Brwi unoszą się, a twarz odzyskuje młodszy wygląd. Zabiegami HIFU Med Lift  redukować można lokalne otłuszczenia na ciele oraz liftingować skórę po odchudzaniu i ciąży. Maksymalny efekt uzyskujemy po upływie 3 miesięcy. Bezpośrednio po zabiegu widoczna jest początkowa, bardzo korzystna zmiana w wyglądzie. W obrębie twarzy efekt liftingu utrzymuje się nawet do 2 lat.

HIFU Med Lift – w skrócie:

Ilość zabiegów w serii 1-3
Odstępy między zabiegami 3-4 m-ce.
Czas zabiegu ok. 30-60 min.
Znieczulenie nie
Zdolność do pracy tak
Cena od 700 zł

Zadzwoń i umów się na konsultację!

tel. 882 11 88 90

Aspalia Centrum Medycyny Estetycznej
ul. Wł. Żeleńskiego 86, Kraków
aspalia@aspalia.pl

HIFU Med Lift – przeciwwskazania do zabiegu:

 • otwarte rany lub zmiany na twarzy takie jak np. trądzik, opryszczka,
 • metalowe implanty w obrębie twarzy lub szyi,
 • implanty generujące pole elektromagnetyczne np. rozrusznik serca
 • ciąża i karmienie piersią
 • zażywanie, leczenie środkami przeciwzakrzepowymi,
 • zaburzenia krzepliwości krwi,
 • choroba nowotworowa.

HIFU Med Lift – czy zabieg jest bolesny?

Podczas zabiegu może być odczuwalny delikatny dyskomfort, jednak zależy to przede wszystkim o obszaru, który poddawany jest zabiegowi. Po zabiegu skóra jest lekko zaczerwieniona, ale efekt ten znika w ciągu kilkunastu minut. Zabieg nie wymaga rekonwalescencji i można go wykonywać cały rok bez względu na stopień nasłonecznienia.

HIFU Med Lift – postępowanie pozabiegowe:

Skóra po zabiegu nie wymaga rekonwalescencji i można po nim od razu wrócić do codziennej aktywności. Na skórze może wystąpić jedynie łagodny rumień, u niektórych pacjentów może wystąpić także niewielki obrzęk, utrzymujący się do kilku dni.

Zadzwoń i umów się na konsultację!

tel. 882 11 88 90

Aspalia Centrum Medycyny Estetycznej
ul. Wł. Żeleńskiego 86, Kraków
aspalia@aspalia.pl

Umów się na wizytę telefonicznie

phone
882 11 88 90
12-3-461-161
Gabinet otwarty:
poniedziałek - piątek: 8:00 - 20:00
sobota: nieczynne

Zobacz jak dojechać

ASPALIA
Centrum medycyny estetycznej

ul. Wł. Żeleńskiego 86, 31-353 Kraków

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI