fbpx
 

Oczyszczanie twarzy

Oczyszczanie twarzy

Oczyszczanie jest jednym z podstawowych zabiegów, który przygotowuje skórę do profesjonalnej pielęgnacji z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej.  Zabieg usuwa wszelkie zanieczyszczenia, odblokowuje pory, a także redukuje nadmiar sebum. Terapia jest szczególnie zalecana osobom posiadającym cerę mieszaną, tłustą, a także problematyczną np. ze zmianami trądzikowymi.

W Aspalii Centrum Medycyny Estetycznej wykonujemy zabiegi oczyszczania twarzy przy użyciu mikrodermabracji diamentowej i peelingu kawitacyjnego. Działanie kawitacji polega na usuwaniu z naskórka martwych komórek pod wpływem zmniejszenia ciśnienia, czyli na szybkiej przemianie z fazy ciekłej w gazową. Dlatego istotnym elementem podczas zabiegu jest to, aby skóra była wilgotna. Już po pierwszym zabiegu skóra jest dogłębnie oczyszczona, pory wyraźnie zmniejszone. Następuje również poprawa regeneracja skóry w postaci przywrócenia jej odpowiedniego nawilżenia.

Oczyszczanie twarzy peelingiem kawitacyjnym może być stosowane jako zabieg samodzielny, ale również jako zabieg przygotowujący skórę do zabiegów pielęgnacyjnych np. nawilżających, odżywiających, ponieważ przyspiesza wchłanianie składników aktywnych. Jest nieinwazyjny, więc sprawdzi się również u osób z cerą wrażliwą i naczynkową.

 

Umów się na wizytę telefonicznie

phone
882 11 88 90
12-3-461-161
Gabinet otwarty:
poniedziałek - piątek: 8:00 - 20:00
sobota: nieczynne

Zobacz jak dojechać

ASPALIA
Centrum medycyny estetycznej

ul. Wł. Żeleńskiego 86, 31-353 Kraków

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI